Yasin Aydın

Dr.Yasin Aydın

Aile Hekimi | Trabzon

İhtisasAile Hekimi

AdresTrabzon Akçaabat Işıklar Aile Sağlığı Merkezi

/5

Dr. Yasin Aydın, Aile Hekimi uzmanı olarak Trabzon Akçaabat bölgesinde Trabzon Akçaabat Işıklar Aile Sağlığı Merkezinde hizmet vermektedir. Doktor Tavsiyesi.Net’te Aile Hekimi Dr. Yasin Aydın hakkında hasta yorumları okuyabilir, yorum bırakabilir, Yasin Aydın tarafından paylaşılmış bilgileri inceleyebilir, iletişim bilgileri açık ise hızlıca randevu talep edebilirsiniz.

Yasin Aydın yorumları

Yasin Aydın hakkında bir yorum bırakın

0 0 yorum
Toplam
Yorumları takip et
Bildir
guest
0 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Dr. Yasin Aydın henüz özgeçmişini paylaşmadı

Dr. Yasin Aydın henüz tıbbi ilgi alanlarını, tedavi ve hizmet bilgilerini paylaşmadı

Dr. Yasin Aydın henüz makale paylaşmadı

Dr. Yasin Aydın henüz açık adres ve iletişim bilgilerini paylaşmadı

Yasin Aydın uzmanlık alanı nedir?

Dr. Yasin Aydın, Aile Hekimi uzmanı olarak hizmet vermektedir. Yasin Aydın hakkında detaylı bilgi için profil sayfasını ziyaret edin.

Dr. Yasin Aydın, Trabzon Akçaabat Işıklar Aile Sağlığı Merkezi 'nde çalışmaktadır. Yasin Aydın hakkında detaylı bilgi için profil sayfasını ziyaret edin.

Dr. Yasin Aydın, Akçaabat, Trabzon ilinde hizmet vermektedir. Yasin Aydın hakkında detaylı bilgi için profil sayfasını ziyaret edin.

Dr. Yasin Aydın  randevu ve iletişim bilgilerini paylaşmış ise DoktorTavsiyesi.NET profil sayfası üzerinden kendisine ulaşabilir ve randevu talep edebilirsiniz. Detaylı bilgi için profil sayfasını ziyaret edin.

Dr. Yasin Aydın hakkında hastalarının paylaşmış olduğu yorumları okumak ve yorum bırakmak için DoktorTavsiyesi.NET profil sayfasını ziyaret edin.

AYNI İLDE BENZER UZMANLAR

AYNI BÖLGEDE TÜM UZMANLAR

Yasin Aydın siz misiniz?

Profilin size ait olduğunu anlayabilmemiz için bir profil resmi, uzmanlık, diploma ve ya kimlik belgesi görüntüsü yükleyin. K.V.K.K. gereği ilgili dosyalar veritabanında tutulmayacak, depolanmayacak ve paylaşılmayacaktır. (Zorunlu değildir.)

En fazla 1mb boyutunda jpg, png ve pdf uzantılı dosyalar kabul edilmektedir.

Hatalı Bilgi Raporlayın

0
Bir yorum bırakmak ister misiniz?x