Merve Sefa Öcal

Dr.Merve Sefa Öcal

Aile Hekimi | Trabzon

İhtisasAile Hekimi

AdresTrabzon Ortahisar Beşirli Aile Sağlığı Merkezi

/5

Dr. Merve Sefa Öcal, Aile Hekimi uzmanı olarak Trabzon Ortahisar bölgesinde Trabzon Ortahisar Beşirli Aile Sağlığı Merkezinde hizmet vermektedir. Doktor Tavsiyesi.Net’te Aile Hekimi Dr. Merve Sefa Öcal hakkında hasta yorumları okuyabilir, yorum bırakabilir, Merve Sefa Öcal tarafından paylaşılmış bilgileri inceleyebilir, iletişim bilgileri açık ise hızlıca randevu talep edebilirsiniz.

Merve Sefa Öcal yorumları

Merve Sefa Öcal hakkında bir yorum bırakın

0 0 yorum
Toplam
Yorumları takip et
Bildir
guest
0 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Dr. Merve Sefa Öcal henüz özgeçmişini paylaşmadı

Dr. Merve Sefa Öcal henüz tıbbi ilgi alanlarını, tedavi ve hizmet bilgilerini paylaşmadı

Dr. Merve Sefa Öcal henüz makale paylaşmadı

Dr. Merve Sefa Öcal henüz açık adres ve iletişim bilgilerini paylaşmadı

Merve Sefa Öcal uzmanlık alanı nedir?

Dr. Merve Sefa Öcal, Aile Hekimi uzmanı olarak hizmet vermektedir. Merve Sefa Öcal hakkında detaylı bilgi için profil sayfasını ziyaret edin.

Dr. Merve Sefa Öcal, Trabzon Ortahisar Beşirli Aile Sağlığı Merkezi 'nde çalışmaktadır. Merve Sefa Öcal hakkında detaylı bilgi için profil sayfasını ziyaret edin.

Dr. Merve Sefa Öcal, Ortahisar, Trabzon ilinde hizmet vermektedir. Merve Sefa Öcal hakkında detaylı bilgi için profil sayfasını ziyaret edin.

Dr. Merve Sefa Öcal  randevu ve iletişim bilgilerini paylaşmış ise DoktorTavsiyesi.NET profil sayfası üzerinden kendisine ulaşabilir ve randevu talep edebilirsiniz. Detaylı bilgi için profil sayfasını ziyaret edin.

Dr. Merve Sefa Öcal hakkında hastalarının paylaşmış olduğu yorumları okumak ve yorum bırakmak için DoktorTavsiyesi.NET profil sayfasını ziyaret edin.

AYNI İLDE BENZER UZMANLAR

AYNI BÖLGEDE TÜM UZMANLAR

Merve Sefa Öcal siz misiniz?

Profilin size ait olduğunu anlayabilmemiz için bir profil resmi, uzmanlık, diploma ve ya kimlik belgesi görüntüsü yükleyin. K.V.K.K. gereği ilgili dosyalar veritabanında tutulmayacak, depolanmayacak ve paylaşılmayacaktır. (Zorunlu değildir.)

En fazla 1mb boyutunda jpg, png ve pdf uzantılı dosyalar kabul edilmektedir.

Hatalı Bilgi Raporlayın

0
Bir yorum bırakmak ister misiniz?x