İrem Dinçer

Dr.İrem Dinçer

Kardiyoloji | Ankara

İhtisasKardiyoloji

AdresAnkara Üniversitesi Cebeci Hastanesi

/5

Dr. İrem Dinçer, Kardiyoloji uzmanı olarak Ankara Mamak bölgesinde Ankara Üniversitesi Cebeci Hastanesinde hizmet vermektedir. Doktor Tavsiyesi.Net’te Kardiyolog Dr. İrem Dinçer hakkında hasta yorumları okuyabilir, yorum bırakabilir, İrem Dinçer tarafından paylaşılmış bilgileri inceleyebilir, iletişim bilgileri açık ise hızlıca randevu talep edebilirsiniz.

İrem Dinçer yorumları

İrem Dinçer hakkında bir yorum bırakın

0 0 yorum
Toplam
Yorumları takip et
Bildir
guest
0 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Dr. İrem Dinçer henüz özgeçmişini paylaşmadı

Dr. İrem Dinçer henüz tıbbi ilgi alanlarını, tedavi ve hizmet bilgilerini paylaşmadı

Dr. İrem Dinçer henüz makale paylaşmadı

Dr. İrem Dinçer henüz açık adres ve iletişim bilgilerini paylaşmadı

İrem Dinçer uzmanlık alanı nedir?

Dr. İrem Dinçer, Kardiyoloji uzmanı olarak hizmet vermektedir. İrem Dinçer hakkında detaylı bilgi için profil sayfasını ziyaret edin.

Dr. İrem Dinçer, Ankara Üniversitesi Cebeci Hastanesi 'nde çalışmaktadır. İrem Dinçer hakkında detaylı bilgi için profil sayfasını ziyaret edin.

Dr. İrem Dinçer, Ankara, Mamak ilinde hizmet vermektedir. İrem Dinçer hakkında detaylı bilgi için profil sayfasını ziyaret edin.

Dr. İrem Dinçer  randevu ve iletişim bilgilerini paylaşmış ise DoktorTavsiyesi.NET profil sayfası üzerinden kendisine ulaşabilir ve randevu talep edebilirsiniz. Detaylı bilgi için profil sayfasını ziyaret edin.

Dr. İrem Dinçer hakkında hastalarının paylaşmış olduğu yorumları okumak ve yorum bırakmak için DoktorTavsiyesi.NET profil sayfasını ziyaret edin.

AYNI İLDE BENZER UZMANLAR

AYNI BÖLGEDE TÜM UZMANLAR

İrem Dinçer siz misiniz?

Profilin size ait olduğunu anlayabilmemiz için bir profil resmi, uzmanlık, diploma ve ya kimlik belgesi görüntüsü yükleyin. K.V.K.K. gereği ilgili dosyalar veritabanında tutulmayacak, depolanmayacak ve paylaşılmayacaktır. (Zorunlu değildir.)

En fazla 1mb boyutunda jpg, png ve pdf uzantılı dosyalar kabul edilmektedir.

Hatalı Bilgi Raporlayın

0
Bir yorum bırakmak ister misiniz?x