Dr.Hasan Demirkır

/5

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları | Trabzon

Hasan Demirkır

Dr.Hasan Demirkır

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları | Trabzon

İhtisasKulak Burun Boğaz Hastalıkları

AdresTrabzon Fatih Devlet Hastanesi

/5

Dr. Hasan Demirkır, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzmanı olarak Trabzon Ortahisar bölgesinde Trabzon Fatih Devlet Hastanesinde hizmet vermektedir. Doktor Tavsiyesi.Net’te KBB uzmanı Dr. Hasan Demirkır hakkında hasta yorumları okuyabilir, yorum bırakabilir, Hasan Demirkır tarafından paylaşılmış bilgileri inceleyebilir, iletişim bilgileri açık ise hızlıca randevu talep edebilirsiniz.

Hasan Demirkır yorumları

Hasan Demirkır hakkında bir yorum bırakın

0 0 yorum
Toplam
Yorumları takip et
Bildir
guest
0 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Dr. Hasan Demirkır henüz özgeçmişini paylaşmadı

Dr. Hasan Demirkır henüz tıbbi ilgi alanlarını, tedavi ve hizmet bilgilerini paylaşmadı

Dr. Hasan Demirkır henüz makale paylaşmadı

Dr. Hasan Demirkır henüz açık adres ve iletişim bilgilerini paylaşmadı

Hasan Demirkır uzmanlık alanı nedir?

Dr. Hasan Demirkır, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzmanı olarak hizmet vermektedir. Hasan Demirkır hakkında detaylı bilgi için profil sayfasını ziyaret edin.

Dr. Hasan Demirkır, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi 'nde çalışmaktadır. Hasan Demirkır hakkında detaylı bilgi için profil sayfasını ziyaret edin.

Dr. Hasan Demirkır, Ortahisar, Trabzon ilinde hizmet vermektedir. Hasan Demirkır hakkında detaylı bilgi için profil sayfasını ziyaret edin.

Dr. Hasan Demirkır  randevu ve iletişim bilgilerini paylaşmış ise DoktorTavsiyesi.NET profil sayfası üzerinden kendisine ulaşabilir ve randevu talep edebilirsiniz. Detaylı bilgi için profil sayfasını ziyaret edin.

Dr. Hasan Demirkır hakkında hastalarının paylaşmış olduğu yorumları okumak ve yorum bırakmak için DoktorTavsiyesi.NET profil sayfasını ziyaret edin.

AYNI İLDE BENZER UZMANLAR

AYNI BÖLGEDE TÜM UZMANLAR

Hasan Demirkır siz misiniz?

Profilin size ait olduğunu anlayabilmemiz için bir profil resmi, uzmanlık, diploma ve ya kimlik belgesi görüntüsü yükleyin. K.V.K.K. gereği ilgili dosyalar veritabanında tutulmayacak, depolanmayacak ve paylaşılmayacaktır. (Zorunlu değildir.)

En fazla 1mb boyutunda jpg, png ve pdf uzantılı dosyalar kabul edilmektedir.

Hatalı Bilgi Raporlayın

0
Bir yorum bırakmak ister misiniz?x