Barbaros Sevgi

Dr.Barbaros Sevgi

Aile Hekimi | Trabzon

İhtisasAile Hekimi

AdresTrabzon Çarşıbaşı Aile Sağlığı Merkezi

/5

Dr. Barbaros Sevgi, Aile Hekimi uzmanı olarak Trabzon Çarşıbaşı bölgesinde Trabzon Çarşıbaşı Aile Sağlığı Merkezinde hizmet vermektedir. Doktor Tavsiyesi.Net’te Aile Hekimi Dr. Barbaros Sevgi hakkında hasta yorumları okuyabilir, yorum bırakabilir, Barbaros Sevgi tarafından paylaşılmış bilgileri inceleyebilir, iletişim bilgileri açık ise hızlıca randevu talep edebilirsiniz.

Barbaros Sevgi yorumları

Barbaros Sevgi hakkında bir yorum bırakın

0 0 yorum
Toplam
Yorumları takip et
Bildir
guest
0 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Dr. Barbaros Sevgi henüz özgeçmişini paylaşmadı

Dr. Barbaros Sevgi henüz tıbbi ilgi alanlarını, tedavi ve hizmet bilgilerini paylaşmadı

Dr. Barbaros Sevgi henüz makale paylaşmadı

Dr. Barbaros Sevgi henüz açık adres ve iletişim bilgilerini paylaşmadı

Barbaros Sevgi uzmanlık alanı nedir?

Dr. Barbaros Sevgi, Aile Hekimi uzmanı olarak hizmet vermektedir. Barbaros Sevgi hakkında detaylı bilgi için profil sayfasını ziyaret edin.

Dr. Barbaros Sevgi, Trabzon Çarşıbaşı Aile Sağlığı Merkezi 'nde çalışmaktadır. Barbaros Sevgi hakkında detaylı bilgi için profil sayfasını ziyaret edin.

Dr. Barbaros Sevgi, Çarşıbaşı, Trabzon ilinde hizmet vermektedir. Barbaros Sevgi hakkında detaylı bilgi için profil sayfasını ziyaret edin.

Dr. Barbaros Sevgi  randevu ve iletişim bilgilerini paylaşmış ise DoktorTavsiyesi.NET profil sayfası üzerinden kendisine ulaşabilir ve randevu talep edebilirsiniz. Detaylı bilgi için profil sayfasını ziyaret edin.

Dr. Barbaros Sevgi hakkında hastalarının paylaşmış olduğu yorumları okumak ve yorum bırakmak için DoktorTavsiyesi.NET profil sayfasını ziyaret edin.

AYNI İLDE BENZER UZMANLAR

AYNI BÖLGEDE TÜM UZMANLAR

Barbaros Sevgi siz misiniz?

Profilin size ait olduğunu anlayabilmemiz için bir profil resmi, uzmanlık, diploma ve ya kimlik belgesi görüntüsü yükleyin. K.V.K.K. gereği ilgili dosyalar veritabanında tutulmayacak, depolanmayacak ve paylaşılmayacaktır. (Zorunlu değildir.)

En fazla 1mb boyutunda jpg, png ve pdf uzantılı dosyalar kabul edilmektedir.

Hatalı Bilgi Raporlayın

0
Bir yorum bırakmak ister misiniz?x